PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263322}

Hiena

3,9 2 016
ocen
3,9 10 1 2016
3,3 3
oceny krytyków
Hiena
powrót do forum filmu Hiena

Jeszcze ani razu tak nie wyśmiałem filmu nawet po obejrzeniu filmu haha ;) no musze to obejrzeć ... jak to polski film i na dodatek horror nie spodziewam sie czegos dobrego ... jak kiedys obejrze to ocenie ... ale oceny 10 lub 9 na 100% w zalerzności czy będzie super nie dostanie

King14Trails

Czyli nawet jeśli byłby bardzo dobry to nie dostałby od Ciebie wysokiej oceny, bo polski, tak? Fakt, że na więcej niż 6 nie zasługuje ale to dość dyskryminujące co piszesz.

Bezmir

nie , dla mnie nie ma znaczenia ze to jest polski :) ale ten podtytuł jest beznadziejny bo już był w wielu filmach wykorzystywany choć nic nie było z nim wspólnego ;] jeżeli będzie świetny to max daję 8 poprostu , choć nawet wątpie że i taką ocene dam bo to jest zapewne niskobudżetowiec "reżyseria Grzegorz Lewandowski scenariusz Grzegorz Lewandowski" zwykle jeżeli praktycznie jedna osoba robi dwie rzeczy to nie wychodzi to i film staje się wręcz śmieszny . Niestety było już dużo takich przypadków . pozdrawiam

King14Trails

nie dziwi mnie Twoja niechęć do polskich filmów bo z tego co widzę po błędach ortograficznych to za językiem polskim w szkole też nie Przepadałeś :) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones