PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263322}

Hiena

3,9 2 014
ocen
3,9 10 1 2014
3,3 3
oceny krytyków
Hiena
powrót do forum filmu Hiena

Dobrze, że nie sugerowałem sie oceną. Bardzo mi się film podobał. Oczami dziecka wyobraźni świat nieprawdziwy, a prawdziwy. Otoczony hienami.

ocenił(a) film na 3
kaszojad

A ja oczami dorosłego człowieka widziałem bałamutny film, w którym przez cały czas projekcji trzech małolatów łazi tam i z powrotem, a wniosek jest taki że na Śląsku bieda. Pretensjonalny dramacik z domieszką klisz kina grozy.

jeti

Szkoda, że tak ciężko nam czasami zrozumieć proste rzeczy.
Uważam, że ten film wcale nie był o śląskiej biedzie, ale nie jestem ze Śląska, to może nie odbieram tego filmu tak personalnie.

ocenił(a) film na 3
kaszojad

No, ale jak?

jeti

jak dobrą dekorację

ocenił(a) film na 3
kaszojad

Przerost formy nad treścią?

jeti

Nie możemy odrzucać czegoś, co nie zgadza się z naszymi technicznymi paramatrami kryterium oceny realności/estetyki.

ocenił(a) film na 8
kaszojad

Zgadzam się. To jest film grozy - ale nie na takiej zasadzie, że wylezue ci jakiś potwór czy psychopatyczny morderca - i sfajdasz się w gacie ze strachu. Tutaj grożą jest budowana przez klimat. Wielu ludzi wokół, ale wszyscy jacyś tacy... nie wzbudzający zaufania; czarna rozpacz, w jaką Mały pogrąża się coraz bardziej - i z nikąd pomocy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones