PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263322}

Hiena

3,9 2 015
ocen
3,9 10 1 2015
3,3 3
oceny krytyków
Hiena
powrót do forum filmu Hiena

buuuhahahaha - trailer jest boski, nie wiem czy śmiać się czy płakać...koniecznie musicie zassać zwiastun, a ja już czekam na premierę...zazwyczaj najlepsze komedie, to te, które z zamierzenia twórców miały być innym gatunkiem...

ocenił(a) film na 5
ArtiQ

A zwrociles uwage na:

obsade :

:Ojciec Małego / Syn Bryndzy / Lodziarz hahahahha

Poznaj_Rzeznika

tak, zwróciłem uwagę na obsadę :-)
lubię Borysa, ale boję się, że teraz korzystając z "chwili sławy" zupełnie rozmieni się na drobne......za każdym razem ten trailer jest śmieszniejszy...to może być komedia roku;-)

ArtiQ

angielski lektor z zwiastuna jest bosssski- niezła brechta:D ale to musi być "dzieło"....:P

Bentley

lektor zmienia ten zwiastun w parodię...nie wiem co twórcy chcieli osiągnąć dodając angielski język do trailera?!?! - wypromować swoje dzieło za Oceanem?!?! :-), już widzę te tysiące kopii, tłumy w multipleksach i numer jeden w box-office na Hellooween...a dla reżysera dziesiątki milionów $, trzy sequele, prequel i amerykańki remake Bradem Pittem w roli głównej:-)))

ArtiQ

no kompletna porażka, zamiast twardego ochrypłego głosu jakiś pedałkowaty głosik, i to ma budować nastrój ? żarty, co polska to polska- juz ja z kumplami potrafie lepszy horror nakręcić

ArtiQ

Nie widziałam miałam wątpliwości ale chyba jednak się skuszę. Miało być strasznie jest śmiesznie? No jestem baaaardzo ciekawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones