Jakub Romanowski

3,4
38 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Romanowski

chciałbym zaznaczyć, że ten młody aktor grał jeszcze w jednym z odcinkow "Na dobre i na złe" i grał bardzo dobrze. W Hienie również grał dobrze i chociaż miał obok Borysa Szyca jego tez widać w filmie. Czekam na następne rzeczy z nim.

bartekjedi

Owszem, odcinek 275 "Na dobre i na złe"... Jest on poza tym niezwykle przystojny, inteligentny i "wogóle"... Pragnę poza tym wyrazić swoją opinie iż "chybaś nielał" nieznajomy.

kubus1_94

Określenie ''przystojny'' chyba nie do końca pasuje do tak młodego człowieka. Powiedziałabym raczej, że ma niesamowity urok. W filmie Hiena na samym początku zachwycił mnie wypowiadany przez niego wstęp, jego barwa głosu potrafi naprawdę pochłonąć, gdy zgrał się z jego postacią padłam na kolana jako przedstawicielka płci pięknej. Czekam na kolejne produkcje z Kubą, za kilka lat mogłabym się zmusić nawet do oglądania seriali gdyby objął w nich znaczące role (czego oczywiście nie życzę, szkoda chłopaka na marne masówki).

sup3r_51ck

Ja zaś uważam, ze określenie przystojny jest właściwe w każdym znaczeniu tego słowa. Co więcej Kuba ma tak niezwykjły talent, iż śmiem go już teraz okrzynąć największym aktorem swego pokolenia. Nic tylko musimy czekać na jego niezwykłe sukcesy, które na pewno niebawem nas wszystkich zaskoczą. I wtedy, tutaj, będą nie dwa wątki, ale dwa tysiące ( jak u Orlando Blooma). Dlatego nic więcej nie piszę, gdzyż tego co czuję nie da się ubrać w słowa...

Alloria

Pffff. Orlando Bloom? On jest 100000000000000000000000000x lepszy od tego kmiotka

bartekjedi

Sorry, ale to mój młodszy brat Wacek. Tak na serio to myślę, że jest to bardzo znakomity aktor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones